TRIBE Hotel Den Haag is een nieuw designhotel, midden in de stad.
Met als uitgangspunt ‘Alles wat je nodig hebt, niks overbodigs.’
Wij mochten de officiële opening bijwonen, waarbij niemand minder dan Burgemeester Jan van Zanen het hotel opende. Een avond waarin de gasten de veelzijdigheid van het hotel konden ontdekken in een feestelijke sfeer!
Het begon in 2017, toen Mark en Melissa Peters in Perth begonnen vanuit het idee om een hotel te ontwerpen voor de moderne reiziger met luxe dat tegelijk betaalbaar is. Inmiddels zijn er achttien TRIBE hotels over de hele wereld en sinds kort dus in Den Haag!
In een periode van vier maanden is het gebouw gerenoveerd en omgetoverd tot dit fijne hotel. TRIBE is een relatief nieuw merk van de hotelgroep Accor, gelanceerd in 2017 in Australië. Het idee ontstond vanuit een reactie op de klassieke luxe hotels: waarom betalen voor overbodige extra’s, als je vooral behoefte hebt aan goed design, comfort en slimme service?

TRIBE antwoord daarop met dit fijne hotel, met eigentijdse inrichting en een goede sfeer. Het hotel en de kamers zijn slim ingericht, zonder overbodige extra’s en dat maakt overnachten hier prettig en betaalbaar!
De kamers zijn ingericht met essentiële faciliteit die je mag verwachten in een hotel. Een goed bed, lichte kamers, een fijne badkamer met (ruime) regendouche en doucheproducten van Kevin Murphy, koffie- en thee faciliteiten en wifi met een chrome cast.

Voor eten en drinken biedt TRIBE een informele “Grab & Go” met koffie en snacks, én restaurant HitchHike, waar gerechten met Californisch-Mexicaanse invloeden worden geserveerd. Geen klassiek hotel restaurant, maar eerder een levendige ontmoetingsplek waar sfeer, smaak en reislust samenkomen. Een menu met veel kleur en smaak! Denk aan taco’s met langzaam gegaard vlees of crispy vis, smaakvolle salades, of een frisse ceviche.
Ook voor de lunch zit je hier goed met klassieke cali-gerechten zoals gepocheerde eieren, pannenkoeken, burrito’s en natuurlijk heerlijke koffie.
Of je nou in het hotel verblijft of niet, bij HitchHike zit je goed om lekker te eten!

Het hotel beschikt over zo’n 159 kamers en diverse faciliteiten, waaronder een 24-uurs fitnessruimte, negen vergaderruimtes en een multifunctionele Social Hub. Deze centrale ruimte fungeert als ontmoetingsplek waar gasten kunnen werken, ontspannen of eten.
Ook voor zakelijke overnachtingen is het TRIBE hotel een goede keuze. Naast dat het hotel zeer centraal en vlakbij het station ligt, bieden de vergaderruimtes ruimte voor zo’n 150 mensen.
Na een goede nachtrust kun je in het restaurant aanschuiven voor een uitgebreid hotelontbijt. De ontbijtbar biedt vele, verse opties. Van warme, hartige gerechten als eieren, bacon en hashbrowns, tot verschillende soorten vers brood. Onze favoriet was het (nog warme!) duurdesembrood, te beleggen met verschillende soorten beleg met vlees, vis en vega. Voor de zoete ontbijtliefhebber zijn er pancakes, meerdere soorten yoghurt met granola, vers fruit, sapjes en nog meer.

Met een sterke focus op design, functionaliteit en een centrale ligging richt het TRIBE Hotel Den Haag zich vooral op moderne stedelijke reizigers die comfort en stijl zoeken tegen een toegankelijke prijs. Boek hier je kamer voor een heerlijk nachtje weg!
Lees ook: Lapsang. Favoriet huiskamerrestaurant in Den Haag, Nieuwe restaurants in Amsterdam en De mooiste hotels in Puglia – Italië.
