De handdoeken van Buvanha zijn speciaal ontworpen voor op reis. Ze zijn ultralicht, compact, drogen snel en niet in de laatste plaats hebben ze een zomers en kleurrijk design. Een echte wannhave voor de frequente reiziger.
Deze handdoeken zijn niet alleen comfortabel en functioneel, maar zeker ook super stijlvol en een duurzame reishanddoek! Samen met Onetreeplanted planten ze namelijk voor iedere verkochte handdoek een boom in Rwanda. Zo draag je toch een beetje mee aan dit symphatieke initiatief.

Ik vind zelf Puntaneras prachtig. Deze limited edition handdoek is ontworpen samen met Froukje. Ze hebben haar liefde voor de jungle vertaald naar een unieke Limited Edition, geïnspireerd op het leven midden in de jungle van Costa Rica, omringd door groen, watervallen en wilde dieren. Check hem hier.

De reishanddoeken zijn beschikbaar is verschillende maten: 150 x 70 (kinderhanddoeken), 160 x 80 en 200 x 90. De ene heeft dus een reguliere maat en is wat compacter om mee te nemen. De grotere maat vind ik zelf helemaal super omdat hij extra lang is en je er dan helemaal op past als je ligt. Niets zo irritant toch als je voeten in het hete zand liggen of dat je handdoek korter is dan het ligbedje? Ik zweer dus bij de 2 meter variant.
Alle handdoeken van Buvanha zijn vernoemd naar mooie bestemmingen die tot uiting komen in de kleurstelling en de prints. Zo hebben ze Tulum, Curaçao, Jaipur, Marrakech en Hawai. Vakantievibes all over!!
Je bestelt je Buvanha reishanddoek vanaf 39,95 via deze link.
Lees ook: de leukste beachclubs en restaurants op Mallorca of hotels in Puglia.
